Mochten er twijfels zijn geweest over de toekomst van John Harbaugh dan zijn die nu weg. De coach tekent een verlenging van drie seizoenen, die hem bij de Ravens houdt tot het einde van het 2028 seizoen.
Al 17 jaar lang is John Harbaugh de coach van de Baltimore Ravens en dat blijft voorlopig nog wel zo. Harbaugh tekende op donderdag een nieuw contract dat hem in Baltimore moet houden tot het einde van het 2028 seizoen. Harbaugh won al 185 wedstrijden als coach van de Ravens en hoopt daar nog veel aan toe te voegen, vooral door een tweede Super Bowl te winnen.
De Ravens zijn de laatste jaren altijd contenders, maar komen maar niet over de laatste hobbel. Ieder seizoen zijn ze goed in het reguliere seizoen, maar verliezen ze in de play-offs. Ondanks dat er enige twijfel was bij de fans of ze wel konden winnen met John Harbaugh, heeft de leiding van het team dat niet. Zij geloven dat Harbaugh ze de Super Bowl trofee kan brengen, net zoals in het 2012 seizoen.
De Ravens hebben nu in de afgelopen jaren lange contracten gegeven aan quarterback Lamar Jackson, coach Jim Harbaugh en ook General Manager Eric DaCosta gaat voorlopig nergens heen. De Ravens hebben met deze drie in plaats, een goede cultuur weten te bouwen en veel succes gehad, nu moet dat alleen nog resulteren in een Super Bowl. Nu de Chiefs ouder worden en veel belangrijke spelers verliezen, kunnen de Ravens hoop hebben om de kroon in de AFC te pakken.