Een abonnement op Gridiron The Magazine? Vier bewaarnummers voor een lage prijs!

Steelers brengen oude bekende terug terwijl ze wachten op Aaron Rodgers

De Pittsburgh Steelers hebben zekerheid op de quarterback positie met Mason Rudolph. De quarterback speelde vorig jaar voor de Titans, maar de vijf jaar daarvoor voor de Steelers. Rudolph wordt waarschijnlijk de back-up van Aaron Rodgers, maar zekerheid over zijn toekomst is er nog niet.

In dertien starts bij de Steelers won Mason Rudolph acht wedstrijden. De quarterback begon zijn carrière bij de Steelers, maar was altijd tweede keus. Na één seizoen in Tennessee keert hij terug, waarschijnlijk om de backup van Aaron Rodgers te worden. 

Rodgers zou volgens NFL insiders kiezen tussen de Steelers en Giants, die hem allebei een contract hebben aangeboden. Nadat Rodgers iedereen bij de Jets de deur uit wist te werken, was hij uiteindelijk zelf aan de beurt. De Jets betalen dit seizoen veel geld aan Rodgers, waardoor hij minder geld vraagt. De Steelers hebben veel geïnvesteerd in receiver D.K. Metcalf, maar zoeken nog een quarterback die de bal naar hem kan gooien. 

Na het slechte einde van het seizoen van Russell Wilson, waren de Steelers twijfelachtig over met hem doorgaan. De Steelers denken dat betere opties beschikbaar zijn en een daarvan is Rodgers.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *